logo

Witamy

Realizuj wirtualne
marzenia
zmieniaj rzeczywistość

Scroll

Drukarki 3D
i technologie internetowe

Druk 3D to jeden z najgorętszych tematów ostatnich lat. Piszą o nim największe gazety i portale internetowe, pokazują go największe telewizje, mówią o nim największe rozgłośnie radiowe. Od niedawna drukarki 3D pojawiają się w szkołach i uczelniach. Drukarki Są bezpieczne, materiał do modelowania wytwarzany jest z organicznych substancji ( jest bezwonny, stworzony z kukurydzy modyfikowanej genetycznie ) i co najważniejsze umiejętne kształtowanie pozwala zrealizować najdziwniejsze fantazje dorosłych i dzieci!

Stacje VR i kinetic

Malowanie przestrzenne
Kodowanie i projektowanie 3D
Interaktywne gry logiczne

Świat wirtualnej rzeczywistości od dawna zachwyca użytkowników smartfonów i fanów gier. Dzięki niemu każdy ma szansę odkryć zupełnie inny wymiar codziennej zabawy. Jednak dla nas najważnejsza jest nauka poprzez zabawę. Gry edukacyjne, malowanie 3D, kodowanie, interaktywne programowanie, gry logiczne i zespołowe.

Drony i samoloty FPV

Naze 32
Programowanie i kalibracja
składanie elemetów składowych

Chłopcy od najmłodszych lat pasjonują się latającymi maszynami. Helikoptery, samoloty i drony to zabawki, które nie tylko spełniają ich marzenia, ale także pozostawiają w pamięci niezatarty ślad. Zabawki zdalnie sterowane, zwłaszcza te latające, rozwijają w dziecku samodzielność, odpowiedzialność, umiejętność logicznego myślenia i wprowadzają podstawowe prawa fizyki. Budując od podstaw model uczą się cierpliwości i budują zdolności manualne.

Długopisy i drukarki 3D

Rysowanie 3D
Drukowanie stworzonych modeli
CURA i Lightburn

Żyjemy w fascynujących czasach. Już wkrótce będziemy mogli wydrukować niemal wszystko, co nam tylko przyjdzie do głowy – od wieczorowych butów, zabawek, narzędzi, aż po broń palną. Czy to oznacza, że drukarki 3D rozpoczęły kolejną rewolucję przemysłową? Wielu specjalistów uważa, że tak! Drukarki 3D najprawdopodobniej odmienią nasze życie…